د. مارس 30th, 2020

شاهد فردا

سایت خبری – تحلیلی شاهد فردا

پوشش زنده نتایج انتخابات| آمار نهایی 99 حوزه انتخابیه مجلس یازدهم+ جدول/ اعلام نتایج کلانشهرها تا یکشنبه

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز گذشته(جمعه 2 اسفندماه) از ساعت 8 صبح در 208 حوزه انتخابیه سراسر کشور با حضور پرشور مردم برگزار  شد.

براساس این گزارش، در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، 55 هزار شعبه اخذ رأی آماده استقبال از هموطنان برای دریافت آراء بودند. همچنین واجدان شرایط شرکت در این انتخابات، 57 میلیون و 918 هزار نفر بودند که 2 میلیون و 931 هزار نفر آنها رأی اولی محسوب می‌شدند. 

با پایا زمان رای‌گیری، سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران مستقر در وزارت کشور اعلام کرد،  به حول و قوه الهی رأی‌گیری در انتخابات‌های یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره پنجمین دوره خبرگان رهبری در ساعت 12 شب به پایان رسید و مردم شریف ایران اسلامی ساعت 8 صبح حضور با ارزش و باشکوهی پای صندوق‌های رأی داشتند. بسیار امیدوار هستیم که روز شنبه اکثر حوزه‌های انتخابی را جمع‌بندی و نتایج را اعلام کنیم در خصوص شهرهای بزرگ در تلاش هستیم حداکثر تا روز یکشنبه نتایج را اعلام کنیم.

همچنین ستاد انتخابات وزارت کشور تا این لحظه نتایج نهایی 58 حوزه انتخابیه مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان به شرح زیر اعلام کرده است:

استان آذربایجان‌شرقی:

حوزه انتخابیه منتخب

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

مراغه و عجب‌شیر

علی علیزاده،
مرند و جلفا  

اهر و هریس

احمد محرم زاده یخ فروزان
میانه مهدی اسماعیلی_ یک کرسی به دور دوم راه یافت

سراب

 

بناب

 

ملکان

 

کلیبر، خداآفرین و هوراند

حسین حاتمی

بستان‌آباد

 

هشترود و چاراویماق

 

ورزقان

 
شبستر جعفر راستی

استان آذربایجان‌غربی:

حوزه انتخابیه منتخب

ارومیه

 

بوکان

انور حبیب‌زاده بوکانی
پیرانشهر و سردشت  

خوی و چایپاره

 
سلماس یعقوب رضازاده

ماکو و چالدران و پلدشت و شوط

محمد علیپور

مهاباد

جلال محمودزاده

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

مهدی عیسی‌زاده
نقده و اشنویه  

استان اردبیل:

حوزه انتخابیه منتخب
اردبیل  
پارس‌آباد عباس جهانگیرزاده
خلخال  
گرمی ولی اسماعیلی
مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده مشگینی

استان اصفهان:

حوزه انتخابیه منتخب
اصفهان  
اردستان حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد

شاهین‌شهر و میمه و برخوار

 

خمینی‌شهر

محمدتقی نقدعلی
سمیرم دور دوم

شهرضا و سمیرم سفلا

سمیه محمودی

فریدن و فریدون‌شهر و چادگان و بویین میاندشت

 
فلاورجان  

کاشان و آران و بیدگل

سیدمحمدجواد ساداتی‌نژاد
گلپایگان و خوانسار سید مسعود خاتمی
لنجان دور دوم
مبارکه پروین صالحی مبارکه

نائین

الهام آزاد

نجف‌آباد و تیران و کرون

 

نطنز و بخش قمصر

 

استان البرز:

حوزه انتخابیه منتخب
کرج  

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد

علی حدادی

استان ایلام:

حوزه انتخابیه منتخب

ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران

سارا فلاحی،علی اکبر بسطامی
دهلران و دره‌شهر و آبدانان و بدره دور دوم

استان بوشهر:

حوزه انتخابیه منتخب

بوشهر، گناوه و دیلم

 

دشتستان

ابراهیم رضایی

دشتی و تنگستان

غلامحسین کرمی
کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی

استان تهران:

حوزه انتخابیه منتخب
تهران و ری و اسلامشهر و شمیرانات  

پاکدشت

 

دماوند و فیروزکوه

 

رباط‌کریم

 

شهریار

 

ورامین

 

استان چهار محال و بختیاری:

حوزه انتخابیه منتخب

شهرکرد و سامان و بن

احمد احود راستینه

اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار و دستگرد

 

بروجن

امیرعلی جعفری بروجنی
لردگان  

استان خراسان جنوبی:

حوزه انتخابیه منتخب
بیرجند و درمیان حسین خسروی

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

مجید نصیرائی
قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی

نهبندان و سربیشه

مصطفی نخعی

استان خراسان رضوی:

حوزه انتخابیه منتخب

مشهد و کلات

 

تربت‌جام و تایباد

 

  تربت‌حیدریه و مه‌ولات

محسن زنگنه
چناران و بینالود  
خواف و رشتخوار اکبر احمدپور

قوچان و فاروج

 

گناباد و بجستان

محمد صفایی
فریمان و سرخس  

نیشابور و فیروزه

 
درگز حسن  رزمیان مقدم
سبزوار، جغتای، جوین، داورزن و خوشاب  
کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن جواد نیک بین

استان خراسان شمالی:

حوزه انتخابیه منتخب
اسفراین امام الله حسین پور

شیروان

 

بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

 
فاروج، بخش مرکزی و بخش خبوشان  

استان خوزستان:

حوزه انتخابیه منتخب
آبادان  
اندیمشک  
اهواز، باوی، حمیدیه و کارون  
ایذه و باغملک عبدالله ایزدپناه
بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و جولکی  
بهبهان و آغاجاری  
خرمشهر سیدلفته احمدنژاد

دزفول

 
دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی
رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان
شادگان حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد
شوش محمد کعب عمیر
شوشتر و گتوند  
مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل  

استان زنجان:

حوزه انتخابیه منتخب
زنجان و طارم  

ابهر و خرمدره

حسن شجاعی

ماه‌نشان و ایجرود

سیدمرتضی خاتمی

خدابنده

سید البرز حسینی

استان سمنان:

حوزه انتخابیه منتخب
سمنان، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو

دامغان

علی‌اکبر علیزاده
شاهرود و میامی علی اصغر خانی
گرمسار و آرادان اردشیر مطهری

استان سیستان و بلوچستان:

حوزه انتخابیه منتخب
زاهدان  

ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور، بنت، لاشار، آشار و آهوران

عبدالناصر درخشان

چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند

معین الدین سعیدی
خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین  
زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون  

سراوان، سیب و سوران و مهرستان

ملک فاضلی

استان فارس:

حوزه انتخابیه منتخب
شیراز  
آباده و بوانات و خرم‌بید  
نی ریز و استهبان فرهاد طهماسبی
اقلید مسلم صالحی
جهرم محمدرضا رضایی کوچی

داراب و زرین‌دشت

 

سپیدان

 
خرامه ، سروستان و کوار  

فسا

 

فیروزآباد ، فراشبند و قیر و کارزین

 
کازرون  
لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده
لامرد و مهر  
مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان  

ممسنی و رستم

 

استان قزوین:

حوزه انتخابیه منتخب
قزوین، آبیک و البرز  
بوئین‌زهرا و آوج روح الله عباسپور

تاکستان

 

استان قم:

حوزه انتخابیه منتخب
قم  

استان کردستان:

حوزه انتخابیه منتخب
سنندج، دیواندره و کامیاران  
بیجار دور دوم
سقز و بانه  

قروه و دهگلان

پرویز اوسطی
مریوان و سروآباد  

استان کرمان:

حوزه انتخابیه منتخب

کرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی- محمد مهدی زاهدی
ارزوئیه، بافت و رابر صمد الله محمدی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر  
جیرفت و عنبرآباد  
رفسنجان و انار حسین جلالی

زرند و کوهبنان

عفت شریعتی کوهبنانی
سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پور بیگلری
شهر بابک مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

کهنوج، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج و منوجان

منصور شکراللهی

استان کرمانشاه:

حوزه انتخابیه منتخب
کرمانشاه  

اسلام‌آباد غرب و دالاهو

 
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر  

سنقر

سید جواد حسینی کیا

قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

 

کنگاور، صحنه و هرسین

 

استان کهگیلویه و بویراحمد:

حوزه انتخابیه منتخب
بویراحمد و دنا  
کهگیلویه و بهمئی  

گچساران

 

استان گلستان:

حوزه انتخابیه منتخب
گرگان و آق قلا  

رامیان و آزادشهر

غلامعلی کوهساری

علی‌آباد کتول

رحمت الله نوروزی
کردکوی، ترکمن و بندر گز  

گنبد کاووس

 
مینودشت، کلاله و مراوه‌تپه  

استان گیلان:

حوزه انتخابیه منتخب
رشت  
آستارا غلامرضا مرحبا

آستانه اشرفیه

محمدعلی رمضانی دستک

بندرانزلی

احمد دنیامالی

رودبار

مهرداد گودرزوند چگینی
رودسر و املش محمد صفری
صومعه‌سرا  

تالش، رضوانشهر و ماسال

حسن محمد یاری
فومن و شفت  

لاهیجان و سیاهکل

رسول فرخی میکال
لنگرود  

استان لرستان:

حوزه انتخابیه منتخب
خرم‌آباد و دوره  

الیگودرز

 
بروجرد  

پلدختر

 
دلفان و سلسله  

دورود و ازنا

 

کوهدشت و رومشکان

 

استان مازندران:

حوزه انتخابیه منتخب

ساری و میاندورود

 
بابل  
قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ کمال علیپور خنک داری ،کیوان مرادیان کوچک سرایی

آمل

رضا حاجی‌پور
بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی اندراتی

تنکابن، رامسر و عباس آباد

سیدشمس‌الدین حسینی
نوشهر، چالوس و کلاردشت محمد علی محسنی بندپی
نور و محمودآباد ولی الله فرزانه
بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده

استان مرکزی:

حوزه انتخابیه منتخب

اراک، کمیجان و خنداب

 
تفرش و آشتیان سینا کمال‌خانی

خمین

علیرضا نظری

ساوه و زرندیه

 
شازند محمود احمدی بی‌غش
محلات و دلیجان حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی

استان هرمزگان:

حوزه انتخابیه منتخب
بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی‌آباد و خمیر  
بندرلنگه و بستک و پارسیان احمد جباری
میناب و رودان و جاسک و سیریک  

استان همدان:

حوزه انتخابیه منتخب
همدان و فامنین  
اسدآباد کیومرث سرمدی‌واله
بهار و کبودرآهنگ  

تویسرکان

محمدمهدی مفتح

رزن

حسن لطفی 

ملایر

احد آزادی خواه ،هادی بیگی نژاد
نهاوند علی رضا شهبازی

استان یزد:

حوزه انتخابیه منتخب
یزد و اشکذر  
اردکان محمدرضا دشتی اردکانی
مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم محمد رضا صباغیان بافقی

تفت و میبد

سیدجلیل میرمحمد میبدی

این خبر تکمیل می شود…

انتهای پیام/