س. مارس 31st, 2020

شاهد فردا

سایت خبری – تحلیلی شاهد فردا

فردا؛ آغاز بررسی بودجه 99 در مجلس/زمان احتمالی جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه از فردا (دوشنبه 4 اسفند) روند بررسی بودجه در قوه مقننه آغاز می‌شود، گفت: جلسات مجلس بدون انقطاع و حتی در روزهای پنج‌شنبه و تا پایان بررسی بودجه به‌صورت 2 شیفت یا سه شیفت ادامه خواهد داشت.

وی درباره روند بررسی بودجه در صحن علنی پارلمان، ادامه داد: ابتدا 5 نماینده موافق و 5 نماینده مخالف کلیات بودجه، نظرات خود را اعلام می‌کنند و سپس رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز از کلیات بودجه دفاع می‌کند و سپس کلیات بودجه سال 99 به رأی نمایندگان گذاشته می‌شود و در صورت تصویب، نمایندگان به بررسی جزئیات بودجه می‌پردازند.

نماینده مشهد در مجلس با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس برای اخذ رأی اعتماد، تصریح کرد:جلسه رأی اعتماد به خاوازی هفته آینده و احتمالاً در یکی از روزهای دوشنبه و یا سه‌شنبه برگزار شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: در یکی از روزهای اعلام‌شده به‌منظور بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کار بررسی بودجه متوقف می‌شود و پس از بررسی این موضوع بار دیگر کار بررسی بودجه از سر گرفته می‌شود.

انتهای پیام/+