The title of your home page
 

امروز: پنج شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳

در گفتگوی تلفنی، معاون فرماندار ویژه زابل بیان داشت: مردم زابل به کارت های مرز نشینی دلخوش نباشند! / ما تاییدیه کارت ها را تایید نمی کردیم، مردم می رفتند دفتر فرماندار و ایشان به من زنگ می زد که چرا مردم را اذیت می کنید همه را تایید کنید(!)

اختصاصی سرویس خبر ایران: به گزارش خبرنگار شاهد فردا“ پس از درج مطلبی تحت عنوان کارت مرز نشینی و خانه نشین شدن مردم در ستون یاداشت روز، بر آن شدیم تا با مسولان صنعت و معدن استان قسمت بازرگانی خارجی گفتگویی داشته باشیم اما طی تماسهای مکرر ،مسولان پاسخگو نبودند. آنجا بود که حکایت کارت […]

ادامه مطلب
Alternative text

در نشست «علی اوسط» با دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان مطرح شد: چرا با وجود گذشت یک سال و نیم از شروع بکار دولت «تدبیر و امید»، رضوانی از کار برکنار نشده است؟!

گروه سیاسی: به گزارش شاهد فردا” به نقل از زاهدان پرس علی اوسط هاشمی، پس از یکسال بالاخره به دانشگاه سیستان و بلوچستان رفت تا به ظاهر به سوالات دانشجویان پاسخ بگوید. این جلسه که به شدت تلاش شد مدیریت شده برگزار شود و دانشجویان منتقد استاندار حتی یک سوال نیز نتوانند از وی مطرح […]

ادامه مطلب
Alternative text

گفتگوی اختصاصی شاهد فردا با سرهنگ اصلانی فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر / کاهش جرائم در منطقه نتیجه همکاری مردم با پلیس است / ما همیشه حافظ ناموس،جان و مال مردم عزیزمان هستیم / رسانه ها زبان گویای پلیس هستند

مصاحبه اختصاصی  شاهد فردا” با فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر ۱-لطفا خودتان را معرفی نمایید؟ *سرهنگ پاسدار محمدرضا اصلانی,۲۶ سال سابقه خدمت دارم,و فرمانده انتظامی شهرستان ازادشهر هستم. ۲-قبل از عهده داری این سمت در چه جاهایی مشغول خدمت بوده اید؟ *پیش از این مسئول اطلاعات شهرستان علی آباد و همچنین در مناطق عملیاتی کردستان هم […]

ادامه مطلب
Alternative text


زندگینامه جمشید دانایی فر،یکی از۵ مرزبان ربوده شده در بلوچستان

از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت. به گزارش شاهد فردا مجله خبری شرق ایران چندی ست که ۵ مرزبان از استان سیستان و بلوچستان توسط گروهک جیش العدل به گروگان گرفته شده اند،در بین این ۵ نفر ،جمشید دانایی فر با درجه […]

از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت.

گفتگوی با برادر جمشید دانایی فر،یکی از5 مرزبان گروگان گرفته شده

به گزارش شاهد فردا مجله خبری شرق ایران چندی ست که ۵ مرزبان از استان سیستان و بلوچستان توسط گروهک جیش العدل به گروگان گرفته شده اند،در بین این ۵ نفر ،جمشید دانایی فر با درجه گروهبان دومی از منطقه سیستان و شهر محمد آباد است در همین خصوص خبرنگار اوشیدا با یکی از برادران این مرزبان غیور سیستانی به گفتگو نشسته است.

موسی دانایی فر برادر کوچکتر جمشید دانایی فر ازفداکاری و بزرگواری برادرش می گوید ،از اینکه در ابتدای اسارت برادرش از هنگ مرزی استان به دیدار پدراین مرزبان سیستانی آمدند تا با پدری پیر و زمین گیر دلجویی کنند .

وی در ادامه بیان نمود: از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت.

دانایی فر افزود: از زمان گروگانگیری تا کنون دکتر حسینی نماینده مردم زابل دائما با ما در تماس بودند.

وی گفت: جمشید دانایی فر متولد ۱۳۶۶ محمد آباد سیستان است و دارای مدرک دیپلم که به مدت سه سال در مرزبانی مشغول به خدمت شده است.

وی در ادامه بیان داشت: جمشید دوسالی ست که ازدواج کرده و البته فرزندش هنوز بدنیا نیامده است ،بیست روز قبل از گرونگانگیری وی به همراه پدر عازم مشهد مقدس شدند،احترام زیادی به بزرگترها مخصوص پدر و مادر داشت،هرچند مادر چهارسالی ست که فوت کرده است .

دانایی فر ادامه داد: اخبار ضد و نقیضی در خصوص آزادسازی گروگانها بدست ما می رسد که تا این لحظه خبر موثق و دقیقی مبنی بر صحت اخبار دریافت نکردیم اما امیدوارهستیم که هرچه زودتر همه گروگانها سالم و سلامت به آغوش کشورو خانواده عزیزشان برگردند.