The title of your home page
 

امروز: شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳

با اوج گیری اعتراضات گسترده ی مردمی بر علیه استاندار سیستان و بلوچستان؛ تلاش عناصر «حزب منحله مشارکت» برای ابقاء اوسط هاشمی با «طومارنویسی»

گروه سیاسی: به گزارش شاهد فردا دیروز برخی سایت های خبری استان که به تندروی و وابستگی به جریان های منزوی وابسته به اعضای «حزب منحل شده ی مشارکت» اشتهار دارند، خبری را دال بر تنظیم و ارسال طوماری در خصوص حمایت برخی ریش سفیدان و معتمدان بلوچستان و جریان تندروی وابسته به مسجد مکی […]

ادامه مطلب
Alternative text

سخنی با مجموعه‌های سیاسی و امنیتی سیستان و بلوچستان / مدتی است که یک «آدم‌کشی سیستماتیک» در «جنوب‌شرق» به راه افتاده است که عمدتاً از یک «قوم و مذهب خاص» هدف قرار می‌گیرند و «حذف فیزیکی» می‌شوند

اختصاصی گروه سیاسی: نگارنده سطور یقیناً به اندازه شما از تئوری‌های و نظریات پیچیده امنیتی و سیاسی آگاه نیست اما برخی از اولیات آن را می‌فهمد. رفلکس زانو یکی از مجموعه رفلکس‌هایی است که در صورت صحت سیستم عصبی بدن بروز می‌کند؛ ضربه ناگهانی به تاندون کشکک، باعث می‌شود عضله چهار سر ران بدون اراده […]

ادامه مطلب
Alternative text

تیتر تقلیدی یک سایت / این سایت که در دوره جدید فعالیت خود اخبار اختصاصی از استاندار منتشر می‌کند،بدون اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه استانداری و دستگاه‌های دیگر برای لغو این تجمع اینگونه تیتر زد:‌کوه موش زایید!

اختصاصی گروه سیاسی: به گزارش شاهد فردا سایت وابسته به افراطیون حزب منحله مشارکت در گزارشی جالب مدعی شد که علی‌رغم دعوت گسترده برای اجتماع علیه استاندار، فقط ۲۵ نفر نوجوان آمدند!   این سایت که در دوره جدید فعالیت خود اخبار و عکس‌های اختصاصی از استاندار و استانداری منتشر می‌کند (که البته دلیل آن […]

ادامه مطلب
Alternative text


زندگینامه جمشید دانایی فر،یکی از۵ مرزبان ربوده شده در بلوچستان

از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت. به گزارش شاهد فردا مجله خبری شرق ایران چندی ست که ۵ مرزبان از استان سیستان و بلوچستان توسط گروهک جیش العدل به گروگان گرفته شده اند،در بین این ۵ نفر ،جمشید دانایی فر با درجه […]

از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت.

گفتگوی با برادر جمشید دانایی فر،یکی از5 مرزبان گروگان گرفته شده

به گزارش شاهد فردا مجله خبری شرق ایران چندی ست که ۵ مرزبان از استان سیستان و بلوچستان توسط گروهک جیش العدل به گروگان گرفته شده اند،در بین این ۵ نفر ،جمشید دانایی فر با درجه گروهبان دومی از منطقه سیستان و شهر محمد آباد است در همین خصوص خبرنگار اوشیدا با یکی از برادران این مرزبان غیور سیستانی به گفتگو نشسته است.

موسی دانایی فر برادر کوچکتر جمشید دانایی فر ازفداکاری و بزرگواری برادرش می گوید ،از اینکه در ابتدای اسارت برادرش از هنگ مرزی استان به دیدار پدراین مرزبان سیستانی آمدند تا با پدری پیر و زمین گیر دلجویی کنند .

وی در ادامه بیان نمود: از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت.

دانایی فر افزود: از زمان گروگانگیری تا کنون دکتر حسینی نماینده مردم زابل دائما با ما در تماس بودند.

وی گفت: جمشید دانایی فر متولد ۱۳۶۶ محمد آباد سیستان است و دارای مدرک دیپلم که به مدت سه سال در مرزبانی مشغول به خدمت شده است.

وی در ادامه بیان داشت: جمشید دوسالی ست که ازدواج کرده و البته فرزندش هنوز بدنیا نیامده است ،بیست روز قبل از گرونگانگیری وی به همراه پدر عازم مشهد مقدس شدند،احترام زیادی به بزرگترها مخصوص پدر و مادر داشت،هرچند مادر چهارسالی ست که فوت کرده است .

دانایی فر ادامه داد: اخبار ضد و نقیضی در خصوص آزادسازی گروگانها بدست ما می رسد که تا این لحظه خبر موثق و دقیقی مبنی بر صحت اخبار دریافت نکردیم اما امیدوارهستیم که هرچه زودتر همه گروگانها سالم و سلامت به آغوش کشورو خانواده عزیزشان برگردند.