The title of your home page
 

امروز: سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳

امام جمعه مشهد: مسئولین کشور اجازه همایشی را می دهند که در آن از فتنه گران تمجید می شود و جریان وابسته به این گروه را مورد ستایش قرار می دهند/ من از این کار تعجب می کنم!!

همین عده در مقابل یک جریان که قصد امر به معروف و نهی از منکر دارند شاخ و شانه می کشند به گزارش شاهد فردا آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر دیروز در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه در کنار بارگاه امام رضا (ع) گفت: از روز رحلت پیامبر (ص) رویارویی با غدیر […]

ادامه مطلب
Alternative text

درگیری مسلحانه تروریست ها و اشرار با عناصر نظامی در اطراف زاهدان؛ دو شهید و سه زخمی / چه کسی متولی امنیت در سیستان و بلوچستان است؟!

سرویس خبر ایران: به گزارش شاهد فردا شب گذشته (پنج شنبه) درگیری مسلحانه‌ای در حوالی زاهدان و در منطقه عمومی لار بین نیروی انتظامی و اشرار مسلح رخ داد که در این درگیری دو نفر از نیروهای جان بر کف نیروی انتظامی استان به شهادت رسیده و سه نفر نیز مجروح شدند. به گزارش خبرنگار […]

ادامه مطلب
Alternative text

«عبدالحمید» در مقوله امنیت تلاش کرده دلایل فرعی را آنقدر پررنگ بکند تا اصلی ترین دلایل ناامنی در جنوب شرق پنهان بماند زیرا پرداختن به دلایل اصلی خود او را متهم خواهد کرد!

گروه سیاسی: به گزارش شاهد فردا «عبدالحمید اسماعیل زهی» تاکنون بسیاری از خواسته های خود را به نحوی مطرح کرده که گرچه جنبه عمومی در ظاهر پیدا می کند ولی در حقیقت برخی اهداف گروهی و شخصی را در نهان خود به همراه دارد.به گونه ای که وی وقتی سخن از واگذاری مناصب دولتی به […]

ادامه مطلب
Alternative text


زندگینامه جمشید دانایی فر،یکی از۵ مرزبان ربوده شده در بلوچستان

از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت. به گزارش شاهد فردا مجله خبری شرق ایران چندی ست که ۵ مرزبان از استان سیستان و بلوچستان توسط گروهک جیش العدل به گروگان گرفته شده اند،در بین این ۵ نفر ،جمشید دانایی فر با درجه […]

از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت.

گفتگوی با برادر جمشید دانایی فر،یکی از5 مرزبان گروگان گرفته شده

به گزارش شاهد فردا مجله خبری شرق ایران چندی ست که ۵ مرزبان از استان سیستان و بلوچستان توسط گروهک جیش العدل به گروگان گرفته شده اند،در بین این ۵ نفر ،جمشید دانایی فر با درجه گروهبان دومی از منطقه سیستان و شهر محمد آباد است در همین خصوص خبرنگار اوشیدا با یکی از برادران این مرزبان غیور سیستانی به گفتگو نشسته است.

موسی دانایی فر برادر کوچکتر جمشید دانایی فر ازفداکاری و بزرگواری برادرش می گوید ،از اینکه در ابتدای اسارت برادرش از هنگ مرزی استان به دیدار پدراین مرزبان سیستانی آمدند تا با پدری پیر و زمین گیر دلجویی کنند .

وی در ادامه بیان نمود: از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت.

دانایی فر افزود: از زمان گروگانگیری تا کنون دکتر حسینی نماینده مردم زابل دائما با ما در تماس بودند.

وی گفت: جمشید دانایی فر متولد ۱۳۶۶ محمد آباد سیستان است و دارای مدرک دیپلم که به مدت سه سال در مرزبانی مشغول به خدمت شده است.

وی در ادامه بیان داشت: جمشید دوسالی ست که ازدواج کرده و البته فرزندش هنوز بدنیا نیامده است ،بیست روز قبل از گرونگانگیری وی به همراه پدر عازم مشهد مقدس شدند،احترام زیادی به بزرگترها مخصوص پدر و مادر داشت،هرچند مادر چهارسالی ست که فوت کرده است .

دانایی فر ادامه داد: اخبار ضد و نقیضی در خصوص آزادسازی گروگانها بدست ما می رسد که تا این لحظه خبر موثق و دقیقی مبنی بر صحت اخبار دریافت نکردیم اما امیدوارهستیم که هرچه زودتر همه گروگانها سالم و سلامت به آغوش کشورو خانواده عزیزشان برگردند.