The title of your home page
 

امروز: یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳

مسئول انصار حزب الله مشهد: برخورد خیابانی ˝رسانه˝ انصار بود/نیاز باشد ˝ لسانی˝ تذکر می‌دهیم

مسئول انصار حزب الله مشهد گفت: زمانی برخورد خیابانی رسانه انصار برای امربه معروف و نهی از منکر بود.   گروه سیاسی شاهد فردا: حمید استاد با اشاره به فعالیت‌های انصار حزب‌الله مشهد در رابطه با موضوع  امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: ما سعی کردیم تا رفتارهایمان در این زمینه را […]

ادامه مطلب
Alternative text

دست های پنهان در آتش سوزی تنها جزیره ایرانی خزر!!!

گروه سیاسی شاهد فردا:فرماندار شهرستان بندرترکمن در استان گلستان گفت: براساس بررسی میدانی آتش سوزی هفته اخیر در ˈآشورادهˈ تنها جزیره ایرانی دریای خزر ناشی از دست های پنهان بوده که هنوز شناسایی نشده اند. ‘مرجان نازقلچی’ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گرگان اظهار کرد: آتش سوزی ناشی از سهل […]

ادامه مطلب
Alternative text

نقدی به فرودگاه ها، تلنگری به اوسط هاشمی؛ استاندار سیستان و بلوچستان که مدعی است با مسئولین پایتخت ارتباط نزدیکی دارد آیا قادر است همانند “اسلافش” پرواز مستقیم زاهدان به کرمان و پرواز نیمه شب تهران به زاهدان را برقرار و یا گسترش دهد؟!

اختصاصی گروه اجتماعی: به گزارش شاهد فردا حق و حقوق مردم سیستان و بلوچستان در بخش های مختلف بویژه “خدمات” در سطح ملی براحتی ضایع و کسی نیست که از حقوق پایمال شده ی آنان دفاع و یا اجازه ندهد این خدمات قانونی نادیده گرفته شود. مسئولین بارها و بارها از توجه به مطالبات مردم حرف […]

ادامه مطلب
Alternative text


زندگینامه جمشید دانایی فر،یکی از۵ مرزبان ربوده شده در بلوچستان

از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت. به گزارش شاهد فردا مجله خبری شرق ایران چندی ست که ۵ مرزبان از استان سیستان و بلوچستان توسط گروهک جیش العدل به گروگان گرفته شده اند،در بین این ۵ نفر ،جمشید دانایی فر با درجه […]

از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت.

گفتگوی با برادر جمشید دانایی فر،یکی از5 مرزبان گروگان گرفته شده

به گزارش شاهد فردا مجله خبری شرق ایران چندی ست که ۵ مرزبان از استان سیستان و بلوچستان توسط گروهک جیش العدل به گروگان گرفته شده اند،در بین این ۵ نفر ،جمشید دانایی فر با درجه گروهبان دومی از منطقه سیستان و شهر محمد آباد است در همین خصوص خبرنگار اوشیدا با یکی از برادران این مرزبان غیور سیستانی به گفتگو نشسته است.

موسی دانایی فر برادر کوچکتر جمشید دانایی فر ازفداکاری و بزرگواری برادرش می گوید ،از اینکه در ابتدای اسارت برادرش از هنگ مرزی استان به دیدار پدراین مرزبان سیستانی آمدند تا با پدری پیر و زمین گیر دلجویی کنند .

وی در ادامه بیان نمود: از سوی مسئولین استانداری،هنگ مرزی و دکتر سید باقرحسینی نماینده مردم سیستان موضوع گروگانگیری مورد پیگیری قرار می گرفت.

دانایی فر افزود: از زمان گروگانگیری تا کنون دکتر حسینی نماینده مردم زابل دائما با ما در تماس بودند.

وی گفت: جمشید دانایی فر متولد ۱۳۶۶ محمد آباد سیستان است و دارای مدرک دیپلم که به مدت سه سال در مرزبانی مشغول به خدمت شده است.

وی در ادامه بیان داشت: جمشید دوسالی ست که ازدواج کرده و البته فرزندش هنوز بدنیا نیامده است ،بیست روز قبل از گرونگانگیری وی به همراه پدر عازم مشهد مقدس شدند،احترام زیادی به بزرگترها مخصوص پدر و مادر داشت،هرچند مادر چهارسالی ست که فوت کرده است .

دانایی فر ادامه داد: اخبار ضد و نقیضی در خصوص آزادسازی گروگانها بدست ما می رسد که تا این لحظه خبر موثق و دقیقی مبنی بر صحت اخبار دریافت نکردیم اما امیدوارهستیم که هرچه زودتر همه گروگانها سالم و سلامت به آغوش کشورو خانواده عزیزشان برگردند.